Wbrew pozorom depilacja okolic intymnych wymaga znajomości rzeczy i odpowiedniej praktyki. Zanim sami spraktykujemy na sobie wyuczone sposoby pozbycia się zbędnego owłosienia, powinniśmy nabyć niezbędnej wiedzy aby nie popełnić błędów.

Na szczęście nie jest to obecnie temat tabu i każdy, kto chce może zapoznać się z najnowszymi technikami i trendami.

Czy depilację intymną można przeprowadzić w specjalistycznych gabinetach?

W licznych gabinetach kosmetycznych takie depilacje są przeprowadzane. Jeszcze kilka lat temu ten temat wzbudzał by wiele kontrowersji.Przyczyniały się do tegoopory natury obyczajowej i mała świadomość dotycząca własnej seksualności. Natomiast wizyta w gabinecie kosmetycznym z zamiarem przeprowadzenia depilacji okolic intymnych jeszcze dziś u wielu osób wywołuje zażenowanie i ździwienie.

Okazuje się, że nie tylko klienci gabinetów kosmetycznych mają w tym temacie opory, ale i personel wykonujący taką depilację też musiał długo przełamywać kolejne tabu. Dlatego organizuje się coraz więcej szkoleń dotyczących depilacji okolic intymnych, dla personelu zakładów kosmetycznych. Zwraca się w nich uwagę na to aby zadbać o komfort dla klienta, zaczynając od stworzenia miłej atmosfery. Już pierwsza wstępna rozmowa po przywitaniu się musi upewnić klienta o tym, że jego depilacja odbędzie się w specjalnie do tego przygotowanej kabinie, gdzie będzie można swobodnie przebrać się w jednorazową bieliznę. Powinien także być zaznajomiony o czasie wykonywania zabiegu, metodzie depilacji spodziewanych rezultatach- np. jaki czas upłynie do kolejnego zabiegu jeśli depilacja jest wykonana woskiem lub pastą cukrową. Następna bardzo istotna rzecz to współpraca klienta z wykonującym depilację, ponieważ dostęp do miejsc intymnych jest utrudniony, dlatego odpowiednie ułożenie ciała ma tutaj znaczenie kluczowe.

Komentarze

1 2
Share.

Leave A Reply