Jakie korzyści płyną z laserowej plastyki pochwy?

Medycyna estetyczna stara się stopniowo odchodzić od skalpela na rzecz zabiegów mniej inwazyjnych. Te same zasady dotyczą ginekologii estetycznej i rekonstrukcji pochwy.

Laserowa plastyka pochwy – działanie

Laserowa plastyka waginy skutecznie zwęża i ujędrnia pochwę. Na korzyść wspomnianego zabiegu przemawia wysoki poziom bezpieczeństwa. Laserowa plastyka pochwy nie niesie ze sobą ryzyka powikłań, a pacjentka nie wymaga hospitalizacji.

Laserowa plastyka pochwy – przebieg

Zabieg wykorzystuje wiązkę lasera, która podgrzewa kolagen zawarty w tkankach zlokalizowanych u wejścia pochwy. Za sprawą wysokiej temperatury białko kurczy się, jego włókna stają się krótkie i grube, co z kolei przekłada się na wzrost napięcia i elastyczności naświetlanych fragmentów ciała.

Laserowa plastyka pochwy – zalety

W przypadku laserowej plastyki pochwy mamy do czynienia z fototermicznym, nieablacyjnym napięciem i obkurczeniem waginy. Laserowemu ujędrnianiu pochwy nie towarzyszą dolegliwości bólowe. Zabieg trwa ok. 10 minut i nie wymaga hospitalizacji.

Laserowa plastyka pochwy – rekonwalescencja

Przez tydzień kobieta nie powinna: podnosić ciężarów, uprawiać seksu i zażywać gorących kąpieli. Laserowa plastyka pochwy poprawia kondycję waginy. W związku z tym, iż zabieg zwęża jej ujście, wzrasta satysfakcja z życia seksualnego.

Laserowa plastyka pochwy jest polecana paniom, które borykają się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Zabieg charakteryzuje się wysoką skutecznością i nie niesie ze sobą skutków ubocznych.

PODZIEL SIĘ: