Kiedy warto przeprowadzić rewitalizację warg sromowych?

rewitalizacja-warg-sromowych

Ginekologia estetyczna oferuje pomoc w różnych przypadkach. Kiedy warto przeprowadzić rewitalizację warg sromowych?

Szeroka gama zabiegów ginekologii estetycznej zachęca kobiety do korzystania z możliwości nowoczesnej medycyny. Jednym z zabiegów jest rewitalizacja warg sromowych.

Rewitalizacja warg sromowych

Zabieg rewitalizacji warg sromowych łagodzi objawy starzenia się narządów intymnych. Wraz z wiekiem, skóra traci swoją elastyczność i staje się bardziej sucha. Spada poziom nawilżenia narządów intymnych, co wiąże się z dyskomfortem i wszelkimi zmianami. Zabieg rewitalizacji ma na celu poprawić wygląd i nawilżenie warg sromowych. W okolice narządów wstrzykuje się specjalny preparat, zawierający kwas hialuronowy. Zabieg trwa tylko 30 minut. Po jego wykonaniu można od razu wrócić do codziennej aktywności.

Idealny zabieg dla wielu kobiet

Panie borykają się wieloma problemami, także tymi natury intymnej. Rewitalizację warg sromowych można przeprowadzić u kobiet,u których pochwa jest w wysokim stadium suchości oraz skóra jest sucha i wiotka. Dotyczy to nie tylko osób w okresie menopauzy czy po przekwitaniu.Wszelkie otarcia, urazy i infekcje intymne, które powoduje stan warg sromowych, również są wskazaniem do przeprowadzenia takiego zabiegu. Metodzie tej poddają się także kobiety, które odczuwają świąd w okolicach intymnych i ból podczas stosunków seksualnych. Rewitalizacja warg sromowych jest rozwiązaniem na te wszystkie, kobiece problemy. Nie ma jednej reguły, która wskazywałaby na idealny czas rewitalizacji. Wszystko zależy od potrzeby kobiety i skali jej problemu.

Efekty rewitalizacji warg sromowych

Zabieg rewitalizacji wzmacnia i nawilża skórę warg sromowych, która staje się jednocześnie bardziej odporna na wszelkie otarcia. Ból podczas stosunku znika, poprawiając jakość współżycia. Efekty utrzymują się około roku. Zabieg można przeprowadzić wielokrotnie, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem specjalistą.

Rewitalizacja warg sromowych jest skutecznym zabiegiem ginekologii estetycznej. Każda kobieta, która zdecyduje się na tego typu metodę, z pewnością będzie usatysfakcjonowana.

PODZIEL SIĘ: