Operacja G-Shot sposobem na kobiece orgazmy

Punkt G – podczas gdy jedni w niego nie wierzą, drudzy już go powiększają! G-Shot to zabieg chirurgiczny mający powiększyć tajemnicze miejsce. Punkt G, bo to o nim mowa znajduje się na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy i przez wielu badaczy uważany jest za najbardziej erogenny obszar w kobiecym ciele.

Wszystko to przez znajdujące się tam zakończenia nerwów czuciowych których podrażnienie wywołuje u kobiet uczucie rozkoszy i przyjemności. Powierzchnia ta nie u każdej z kobiet jest taka sama, a co za tym idzie – u niektórych z nas jest ona znacznie mniejsza.

Po co zabieg?

Mniejszy punkt G to i trudniejsza stymulacja. G-shot to zabieg dla kobiet które nie odczuwają już przyjemności z seksu lub których doznania seksualne nie są już tak intensywne jak kiedyś. Wiek nie gra roli. Zabieg polega na uwydatnieniu punktu G dzięki czemu stymulacja, a co za tym idzie osiągnięcie orgazmu staje się dużo łatwiejsze.

Jak wygląda zabieg?

Powiększenie punktu G polega na wstrzyknięcie w jego miejsce substancji rozprężających. Wykorzystywane są do tego dwie substancje – pobrana od pacjentki tkanka tłuszczowa oraz żel na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i jest bardzo bezpieczny. Całość trwa nie więcej niż 20 minut, a pacjentka może uprawiać seks już na kilka godzin po wstrzyknięciu. Niestety efekt nie jest permanentny gdyż substancja z czasem się wchłania.

Aleksandra Wiktor

PODZIEL SIĘ: