Po co powiększać punkt G?

Punkt G wciąż budzi spore kontrowersje. Niektórzy lekarze nie wierzą w jego istnienie, podczas gdy inni oferują zabiegi powiększania guziczka rozkoszy.

Powiększanie punktu G sprowadza się do uwydatnienia punktu G za pomocą innowacyjnych metod. Ta część kobiecego ciała jest zaliczana do stref erogennych. W związku z tym, iż charakteryzuje się bogatym unerwieniem, dostarcza rozkoszy.

Znaczenie punktu G

Niektóre kobiety nie odczuwają przyjemności podczas penetracji. W takiej sytuacji sprawdza się stymulacja punktu G. Pieszcząc tę część ciała, można doprowadzić kobietę na szczyt rozkoszy.

Punkt G a procesy starzenia

W miarę upływu czasu kobiety rzadziej osiągają orgazm, ponieważ punkt G ulega obkurczeniu. Jednocześnie dochodzi do zmniejszenia ilości receptorów czuciowych, dzięki którym można osiągnąć rozkosz.

Odkrycie punktu G

Punkt G odkrył i opisał jako pierwszy Grafenberg. Pod tym terminem kryje się niewielkie miejsce zlokalizowane na błonie śluzowej przedniej części pochwy. Jego wielkość jest kwestią indywidualną. Niektóre panie mają większy punkt G, podczas gdy u innych zajmuje większą powierzchnię.

Punkt G jako skupisko nerwów czuciowych

Punkt G stanowi skupisko zakończeń nerwów czuciowych, których podrażnienie pozwala osiągnąć ekstazę. Osoby, które wielokrotnie i intensywnie pobudzają ten obszar, wywołują silny skurcz pochwy, który intensyfikuje doznania seksualne.

Powiększanie punktu G

Zabiegowi powiększania punktu G może poddać się każda kobieta, która podczas stosunku nie osiąga satysfakcji lub pragnie zintensyfikować dotychczasowe doznania. Wiek nie jest przeciwwskazaniem do wstrzyknięcia kolagenu w punkt G.

Zabieg trwa zaledwie 20 minut. Powiększanie punktu G odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i hospitalizacji. Kilka godzin po wstrzyknięciu kolagenu kobieta może odbyć stosunek.

PODZIEL SIĘ: