Zabawki erotyczne dla par – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Zabawki erotyczne dla par

Udane życie seksualne nie tylko korzystnie wpływa na samopoczucie obojga partnerów, ale też zwiększa więź między nimi i skutecznie chroni przed zdradą. Jeśli satysfakcjonują nas erotyczne igraszki ze stałym kochankiem, nie czujemy potrzeby szukania urozmaiceń poza stałą relacją. Aby życie seksualne było wolne od rutyny, warto postawić na zabawki erotyczne dla par. W naszym artykule podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

 

Spis treści:

  1. Jak wybierać zabawki erotyczne dla par?
  2. Wibratory dla par
  3. Wibrujące majtki z pilotem
  4. Zabawki erotyczne dla par – zestaw fetyszowy do BDSM
  5. Zestawy erotyczne dla par. Gry erotyczne

Jak wybierać zabawki erotyczne dla par?

Zabawki erotyczne dla par stanowią doskonały sposób na urozmaicenie życia seksualnego pod warunkiem, że ich wybór skonsultujemy z partnerem. Pamiętajmy o tym, że nikt nie lubi być stawiany przed faktem dokonanym. W związku z tym nie zamawiaj gadżetów erotycznych, które tobie wydają się źródłem fascynujących przeżyć bez konsultacji z partnerem. W przeciwnym wypadku może on poczuć się zmuszany do określonych aktywności seksualnych. Pamiętajmy o tym, aby uszanować granice drugiej połówki. Nie każdy lubi klimaty z 50 twarzy Greya i akcesoria do BDSM będą dla niego najlepszym rozwiązaniem. Nawet subtelniejsze zabawki erotyczne dla par mogą nie odpowiadać którejś ze stron. W związku z tym warto otwarcie przedstawić sobie fantazje erotyczne i wspomnieć o gadżetach, które wzbudziły zainteresowanie. Jeśli stworzymy przestrzeń na dialog, możemy nie tylko wypróbować wybrane zabawki erotyczne dla par, ale też dowiedzieć się więcej na temat potrzeb partnera. Takie otwarte rozmowy o seksie zbliżają nas do siebie. W związku z tym nie należy ich unikać. Niezależnie od tego, czy fantazje erotyczne partnera ci odpowiadają, czy też zupełnie odbiegają od twoich potrzeb, należy je uszanować. O to chodzi, aby każda ze stron nie bała się otwarcie mówić o tym, czego pragnie wypróbować w łóżku.

Wibratory dla par

W seksie cenisz sobie różnorodność i moc nowych doznań? Wraz z partnerem postaw na wibrator dla par.  Ciekawym rozwiązaniem wydaje się Satisfyer Pro 4 Couples, który zamówisz w sex shopie online Easytoys.pl.  To wibrator ciśnieniowy, który stymuluje ciała obojga partnerów za sprawą emitowanych fal powietrza. Te przypominają delikatne podmuchy lub, w przypadku ustawień na najwyższy poziom intensywności, wiatr.  W związku z tym, iż wspomniany gadżet erotyczny został wyposażony w dwa silniki, każdym z nich można sterować oddzielnie.  Do wyboru mamy 10 ustawień wibracji (3 prędkości oraz 7 wzorów) oraz 11 prędkości ciśnienia powietrza. Lubicie erotyczne igraszki w wannie? Wibrator ciśnieniowy Satisfyer Pro 4 Couples jest całkowicie wodoodporny, możecie go zatem włączyć do podwodnych zabaw bez obaw o jego zniszczenie. Omawiany gadżet erotyczny posiada wewnętrzny akumulator, który ładujemy za pomocą magnetycznego kabla USB.

Wibrujące majtki z pilotem

Wibrujące majtki z pilotem

Zestawy erotyczne dla par to nie tylko sety do BDSM, ale też wibrujące majtki z pilotem. W sex shopie internetowym Easytoys.pl znajdziemy takie, które umożliwiają korzystanie z 10 różnych trybów wibracji. To świetny sposób na urozmaicenie seksu dla par, które preferują dreszczyk emocji, a zarazem lubią czuć się bezpiecznie. Wibrujące majtki z pilotem zostały stworzone dla kobiecej przyjemności. Jeśli oddasz zarządzanie trybami wibracji swojemu partnerowi, czeka cię ekscytująca niespodzianka. To wzmacnia więź z partnerem i pogłębia poczucie bezpieczeństwa w związku.

Zabawki erotyczne dla par – zestaw fetyszowy do BDSM

Szukasz mocniejszych wrażeń? Po lekturze 50 twarzy Greya postanowiłaś wypróbować BDSM? Sklep erotyczny Easytoys.pl przygotował dla ciebie specjalne zabawki erotyczne dla par. Zamówisz w nim zestaw fetyszowy do BDSM.  Składa się on z obroży oraz kajdanek na ręce i nogi. To doskonały zestaw do zabaw w uległość i dominację. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż kobieta nie zawsze musi odgrywać rolę uległą. Czasem może przeistoczyć się w dominę i zapewnić swojemu partnerowi dreszczyk emocji.

Zestawy erotyczne dla par. Gry erotyczne

Na rynku można znaleźć wiele ciekawych gier erotycznych. Zapewniają one nie tylko dobrą zabawę, ale też pozwalają lepiej poznać potrzeby seksualne partnera. Gry erotyczne umożliwiają swobodną rozmowę o seksie bez ryzyka odrzucenia. To także doskonały sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Do dyspozycji mamy kości erotyczne, rzucamy nimi, po czym jedna z nich wskazuje formę pieszczot np. pocałunki, a druga część ciała partnera, którą mamy poddać stymulacji np. uszy. W sex shopie online Easytoys.pl zamówimy też karty z erotycznymi pytaniami i zadaniami. Osoby, które lubią długą i ekscytującą zabawę, mogą sobie sprawić erotyczne gry planszowe. Te mają własne zasady, z którymi należy zapoznać się przed rozpoczęciem rozgrywki.  Gry erotyczne stanowią doskonałe rozwiązanie na urozmaicenie gry wstępnej. Ponadto rozbudzają wyobraźnię i rozpalają zmysły, przez co pozwalają kobietom uzyskać optymalny poziom podniecenia, który przekłada się na udany seks. Jeśli narzekasz na zbyt krótką grę wstępną, która nie pozwala ci się dobrze rozgrzać, zachęć partnera do zakupu erotycznej planszówki. Każdej ze stron zapewni ona moc wrażeń oraz stymulujących bodźców.

PODZIEL SIĘ: