KLINIKI ZIEMLEWSKI

KLINIKI ZIEMLEWSKI to miejsca stworzone z myślą o tych, którzy oczekują profesjonalnych i skutecznych zabiegów z zakresu medycyny, ginekologii estetycznej oraz pielęgnacji ciała. Naszym atutem jest niezwykła profesjonalność, rzetelność, cierpliwość i zrozumienie. Dzięki nieustannym szkoleniom zapewniamy Państwu usługi na najwyższym poziomie, to pewność i bezpieczeństwo, to pasja, która stała się pracą.
Zastosowanie najnowszych technologii, w połączeniu z doświadczeniem najlepszych  specjalistów, gwarantuje utrzymanie idealnej figury, odzyskanie atrakcyjnego wyglądu, dobrego samopoczucia, a skórze – przywrócenie młodości i zdrowia. Troszczymy się o Twoje ciało i skórę – szukamy najlepszych rozwiązań, podpowiadamy, doradzamy.

Naszą ambicją i celem jest kreowanie trendów i wyznaczanie standardów w nowoczesnej i profesjonalnej medycynie i ginekologii estetycznej oraz pielęgnacji ciała.

Wszystko po to, aby zapewnić naszym pacjentom jak najszerszą gamę usług na jak najwyższym poziomie – bo Państwa zadowolenie, komfort i zaufanie jest dla nas najważniejsze. Wierzymy, że odwiedzając nas, nie tylko skorzystają Państwo z konkretnego zabiegu, ale też zrelaksują ciało i duszę.

 

CO OFERUJEMY?

Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, w tym epilacji laserowej, nowoczesnej ginekologii estetycznej. Ponadto  proponujemy Państwu innowacyjne i jednocześnie w pełni bezpieczne zabiegi modelujące sylwetkę, które gwarantują satysfakcjonujący, długotrwały efekt w postaci wyszczuplenia sylwetki, spadku wagi ciała oraz poprawy wyglądu skóry.

Nasz w pełni przygotowany, wyszkolony  i wykwalifikowany personel tworzą doświadczeni i otwarci na potrzeby pacjentów lekarze oraz kosmetolodzy, fizjoterapeuci, którzy posiadają za sobą wieloletnią praktykę. W swojej codziennej pracy podchodzimy w sposób  indywidualny do każdego pacjenta, starając się dobrać odpowiedni zabieg ,,szyty na miarę’’, który spełni jego oczekiwania i potrzeby. Kliniki Ziemlewski wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, który posiada wymagane certyfikaty, dzięki czemu dbamy o Państwa bezpieczeństwo, a zabiegi gwarantują doskonałe i długotrwałe efekty.

 

Zgłoś się do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące was pytania, poczuj się naprawdę wyjątkowo. Przekonaj się na własnej skórze o tym, jak wygląda ginekologia i medycyna estetyczna na najwyższym poziomie.

 

Nadajemy nowy wymiar medycynue i ginekologii estetycznej!

Z nami bezpiecznie cofniesz czas!

 

Zapraszamy!

 

NASZE ODDZIAŁY:     

WARSZAWA

Al. Jerozolimskie 99 lok. 14
telefon: 22 403 33 33
tel. kom. +48 602 437 337
e-mail: warszawa@klinikiziemlewski.pl

ŁÓDŹ

ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12
telefon: 42 207 12 24
tel. kom. +48 506 235 425
e-mail: lodz@klinikiziemlewski.pl

POZNAŃ

Aleja Niepodległości 31, 61-714

tel.: 61 866 33 66

tel. kom.: 796 100 825

e-mail: poznan@klinikiziemlewski.pl

 

WROCŁAW

ul. Moniuszki 23 lok. 1
telefon: 71 348 22 66
tel. kom. +48 502 263 133
e-mail: wroclaw@klinikiziemlewski.pl

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ: