Moda na odtwarzanie błony dziewiczej

dziewczyna

Wiele zabiegów medycyny estetycznej w obecnych czasach wcale nie dziwi. Nastała jednak nowa moda na odtwarzanie błony dziewiczej.

Muzułmanki – prekursorki

Młode Muzułmanki zapoczątkowały modę na zabieg odtwarzania błony dziewiczej. Beztroskie lata młodości wiążą się z relacjami z płcią przeciwną, co przyczynia się do kontaktów seksualnych. W kulturze islamskiej panna młoda musi być jednak dziewicą. Z pomocą rozwiązania tego problemu przyszli więc chirurdzy. W niektórych krajach takich jak Belgia, zabieg ten jest refundowany przez państwo.

Hymenoplastyka – przepis na dobre małżeństwo

W naszej kulturze dziewictwo także jest ważnym symbolem niewinności i czystości. Niektóre kręgi społeczne do tej pory uważają dziewice za lepszy materiał na żonę. Zabieg odtwarzania błony dziewiczej pozwala oszukać przyszłego męża.

Przywrócenie cnoty

dziewczyna

Zabieg odtwarzania błony dziewiczej polega na naciągnięciu i zszyciu śluzówki, co w rezultacie przywraca dawny wygląd błony dziewiczej. Błona ta zostaje odtworzona w taki sposób, aby podczas stosunku partner czuł lekki opór i by pojawiło się krwawienie. Choć sam zabieg trwa tylko kilkadziesiąt minut, to rekonwalescencja po nim może trwać do czterech tygodni. Taka chirurgiczna rekonstrukcja kosztuje około 5 tysięcy złotych. Można wykonać ją w zabiegach medycznych zajmujących się ginekologią estetyczną.

Stwierdzenie, że dziewictwo można stracić tylko raz staje się w tym przypadku nieaktualne. Jak widać medycyna estetyczna wciąż idzie do przodu, podążając za oczekiwaniami swoich klientek. Zabieg odtwarzania błony dziewiczej ma swoich zwolenników i pomaga kobietom odzyskać to, co kiedyś straciły. Zanim jednak zdecydujemy się na tego typu ingerencję we własne ciało,należy skonsultować się z lekarzem specjalistą.

PODZIEL SIĘ: