Na czym polega wybielanie odbytu?

Niektórzy z powodu niezadowalającego wyglądu odbytu, nie akceptują swojego ciała i popadają w kompleksy. Zabiegi, które innych dziwią, dla drugich są rozwiązaniem problemów. Na czym polega wybielanie odbytu?

Wybielanie odbytu

Zabieg może wydawać się dla niektórych dość nietypowy, jednak coraz więcej osób jest nim zainteresowana. Kobiety chętnie korzystają z tego typu poprawy swojego ciała. Trend na taką formę zabiegową zapoczątkowano w Stanach Zjednoczonych. Wybielanie odbytu polega na rozjaśnianiu skóry. Kolor tych okolic intymnych może odbiegać od barwy reszty ciała, co powoduje kompleksy i brak satysfakcji z życia intymnego. Osoby, które pragną atrakcyjnego wyglądu odbytu decydują się na taki zabieg.

Charakterystyka zabiegu

Zabieg wybielania odbytu polega na rozjaśnieniu przebarwionej skóry za pomocą lasera. Światło laserowe zostaje skierowane na dany obszar skóry, stopniowo ją wybielając. W zależności od koloru karnacji, można powtórzyć zabieg, aż do uzyskania satysfakcjonującego odcienia. Podczas jego wykonywania stosuje się nawiew zimnego powietrza, który łagodzi podrażnioną i zaczerwienioną skórę. Efekt wybielenie można uzyskać także poprzez nakładanie na okolice odbytu specjalnych kwasów. Taka ingerencja wymaga aplikowania specjalnych kremów czy żeli łagodzących i podtrzymujących efekt na dłużej. Odpowiednie kremy wybielające można stosować samodzielnie. Taki specyfik zwykle nakłada się na noc. Wymaga to jednak wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Efekty wybielania odbytu

Efektem wybielania odbytu jest jaśniejszy odcień skóry i redukcja ciemnych przebarwień. Efekty są widoczne już po pierwszym naświetlaniu laserem. Wykonanie kilku zabiegów przedłuża trwałość, pozwalając na utrzymanie jaśniejszej skóry odbytu przez długi czas. Wybielanie jest bezpieczne i skuteczne. Może być wykorzystane jako zniwelowanie przebarwień po nadmiernym opalaniu się na słońcu lub w solarium. Metoda jest polecana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, chcących poprawić wygląd skóry miejsc intymnych i pozbyć się wszelkich kompleksów.

Profesjonalne gabinety ginekologii estetycznej oferują zabiegi wybielania odbytu. Takie formy poprawy wyglądu, powstają z myślą o pełnej satysfakcji i zadowoleniu klientów. O ich skuteczności świadczy coraz większa popularność i otwartość na taką korekcję defektów skóry i całego ciała.

PODZIEL SIĘ: