Niesymetryczne wargi sromowe – jak temu zaradzić?

kobieta

Asymetria warg sromowych może być dużym kompleksem dla kobiety. Medycyna estetyczna daje możliwość skorygowania tego narządu.

Niesatysfakcjonujący wygląd może być przyczyną niskiego poczucia atrakcyjności i pewności siebie. Cierpieć może także nasze życie seksualne. Asymetryczne wargi mogą powodować nieprzyjemne podrażnienia i obtarcia. Ich wygląd zależy od indywidualnych cech organizmu kobiety. Zamiast borykać się z problemem warto sprawdzić ofertę klinik ginekologicznych, które oferują zabiegi na poprawę wyglądu warg sromowych większych i mniejszych.

Zabieg labioplastyki

Zmiany kształtu warg sromowych dokonuje się poprzez usunięcie tkanki, której jest za dużo. To prosty i bardzo skuteczny zabieg. Wykonywany jest przy znieczuleniu miejscowym bądź ogólnym. Trwa on do 40 minut. Po przeprowadzonej korekcie może pojawić się zaczerwienienie i ból, który minie w przeciągu kilku dni. Podczas rekonwalescencji, trwającej kilka tygodni należy zwrócić szczególną uwagę na higienę intymną. Delikatne przemywanie zoperowanego miejsca będzie konieczne. Tę metodę stosuje się zarówno przy przeroście jak i zaniku warg sromowych.

Efekty zabiegu

Stosowanie się do zaleceń lekarza oraz dbałość o higienę intymną dają ogromne efekty przeprowadzonego zabiegu. Blizny po nim są praktycznie niewidoczne dzięki rozpuszczalnym szwom. Specjaliści medycyny estetycznej zapewniają ogromną satysfakcję i zdecydowaną poprawę komfortu życia.

Pozbycie się kompleksukobieta

Gdy nie chcemy zdecydować się na zabieg ginekologiczny pozostaje nam jedno rozwiązanie. Dojrzałe spojrzenie na kobiecość może pomóc w pozbyciu się naszych kompleksów. Pokochanie naturalnego piękna pozwoli uniknąć nam ewentualnych powikłań po zabiegu oraz wysokich kosztów pieniężnych.

Tylko od nas zależy czy zaakceptujemy to, czym obdarzyła nas natura. W przypadku niezadowolenia i braku satysfakcji z życia intymnego warto zgłosić się do ginekologa, który pomoże usunąć problem asymetrii naszych warg sromowych.

PODZIEL SIĘ: