Odmładzanie krocza za pomocą nici Vaginal Narrower

Odmładzanie krocza za pomocą nici Vaginal Narrower
Tamara Bellis z Unsplash

Atrakcyjny wygląd może dotyczyć także intymnych miejsc naszego ciała. Jednym z zabiegów, które go zapewnią jest odmładzanie krocza za pomocą nici Vaginal Narrower.

Vaginal Narrower

Vaginal Narrower to wchłanialne nici, wykorzystywane do mało inwazyjnych zabiegów ginekologii estetycznej. Ta nowoczesna metoda jest niezwykle bezpieczna, dzięki tworzywom, z których wykonywane są nici. Całkowicie rozpuszczają się w ciele, pozostawiając efekt odmłodzenia skóry. Pobudzają jednocześnie tkanki, do samodzielnej produkcji kolagenu i elastyny, niezbędnych do gładkiego i jędrnego wyglądu przez nawet kilka lat.

Odmładzanie krocza

Nici Vaginal Narrower służą do poprawy zmian skórnych, zachodzących w okolicach krocza. Wraz z wiekiem skóra traci swoją elastyczność. Przyczyniają się do tego także różne operacje czy porody. W wyniku takich sytuacji, kobiety bywają niezadowolone z wyglądu swojego krocza. Luźne wejście do pochwy może także powodować brak satysfakcji z życia intymnego. Na ratunek przychodzą nici, które zmieniają kształt tkanek, poprawiając jednocześnie jakość życia kobiet. Zabieg z wykorzystaniem nici Vaginal Narrower polega na wprowadzeniu nici do tkanek, po wcześniejszym znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu zwykle wykorzystuje się zaledwie jedną nić. Nacięcia skóry są niewielkie, a wprowadzone nici rozpuszczają się po samoistnie. Metoda odmładzania krocza nie wymaga żadnej rekonwalescencji, więc już po wykonanym zabiegu można powrócić do aktywnego życia.

Efekty zabiegu

Efekty zabiegu z wykorzystaniem nici Vaginal Narrower utrzymują się przez wiele lat. Krocze zostaje poprawione, tak aby wyglądało na atrakcyjniejsze. Zwęża się wejście do pochwy, poprawiając jej funkcjonalność. Skóra odzyskuje jędrność i elastyczność. Lifting jest długoterminowy, więc przez długi zcas możemy cieszyć się wymarzonym wyglądem. Tkanki zostają napięte, co daje natychmiastowy efekt odmłodzenia krocza, przy zastosowaniu nieinwazyjnej formy. Kobieta może czerpać radość i satysfakcję z życia seksualnego oraz większej samooceny. Wiele polskich klinik medycyny estetycznej oferuje tego typu zabieg, z czego panie korzystają coraz chętniej.

PODZIEL SIĘ: