Wpływ zabiegów ginekologii estetycznej na psychikę kobiet dotkniętych defektami

Zabiegi ginekologii estetycznej wciąż uchodzą za swego rodzaju fanaberię. Wiele osób nie widzi związku między zmniejszeniem warg sromowych a poprawą jakości życia.

Nie każdy zdaję sobie sprawę, że defekty miejsc intymnych mogą stanowić źródło kompleksów. Niektóre kobiety wstydzą się swojego sromu do tego stopnia, iż unikają stosunków seksualnych. Choć abstynencja na dłuższą metę bywa uciążliwa, strach przed odrzuceniem jest silniejszy.

Defekty miejsc intymnych

Wielu mężczyzn nie dostrzega wad w budowie ciała swojej partnerki. Kolor i wielkość warg sromowych nie mają dla nich większego znaczenia. Choć panowie nie oczekują od swojej wybranki korekty miejsc intymnych, wiele kobiet poddaje się zabiegom ginekologii estetycznej.

Samoakceptacja i asertywność

Przy podejmowaniu decyzji należy kierować się swoimi potrzebami. Jeśli akceptujemy kolor warg sromowych, nie zmieniajmy go pod naciskiem partnera. Jeśli mężczyzna zwraca uwagę na drobne mankamenty, nie zasługuje na nasze zainteresowanie.

Leczenie NTM

Zabiegi ginekologii estetycznej nie tylko likwidują źródło kompleksów, ale też zwalczają niektóre choroby. Podczas porodu często dochodzi do osłabienia mięśni dna miednicy, które pozwalają kontrolować zjawisko oddawania moczu. Plastyka pochwy zwiększa napięcie i tym samym poprawia jakość życia osób, które zmagają się z NTM.

Plastyka pochwy

Polscy ginekolodzy często nacinają pochwę podczas porodu. Kobiety, które zostały poddane tej procedurze, często skarżą się na problemy z osiągnięciem orgazmu. Rozciągnięta pochwa utrudnia współżycia. Operacja przywracająca dawny wygląd waginy pozwala na nowo cieszyć się seksem.

Powiększanie punktu G

Niektóre zabiegi mają na celu zwiększenie satysfakcji podczas stosunków seksualnych. Powiększając punkt G, intensyfikujemy doznania. Zabieg jest stosunkowo prosty i nie wymaga rekonwalescencji. Kilka godzin po wstrzyknięciu wypełniacza możemy powrócić do pełnej aktywności seksualnej.

Ginekologia estetyczna stanowi odpowiedź na potrzeby kobiet, które z powodu defektów okolic intymnych czują się mało atrakcyjne. Zabiegi usuwają źródło kompleksów i pozwalają cieszyć się pełnią życia.

PODZIEL SIĘ: