Dla współczesnych kobiet wygląd ma ogromne znaczenie, dotyczy to również miejsc intymnych. Ogromną popularnością cieszy się zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, który ma na celu skorygowanie kształtu i rozmiaru warg sromowych.

Zabieg ten jest przeprowadzany za pomocą dwóch preparatów na bazie kwasu hialuronowego: Desirial i Desirial Plus. Wybór specyfiku zależy od indywidualnych potrzeb pacjentki. Preparaty powstały we współpracy biotechnologów i ginekologów, którzy uwzględnili potrzeby kobiet w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym i menopauzalnym. Desirial i Desirial Plus to jedyne specyfiki do okolic intymnych, które przeszły pomyślnie procedurę rejestracji medycznej.

Innowacyjny preparat Desirial

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego, stosowane w ginekologii estetycznej, umożliwiają powiększanie i modelowanie warg sromowych. Desirial to pierwsza na świecie linia wchłanialnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Jest on stosowany w celu nawilżania i rewitalizacji warg sromowych.

Cel zabiegu

Z zabiegów z wykorzystaniem preparatu Desirial często korzystają kobiety, które pragną poprawić walory estetyczne okolic intymnych. Niektóre panie cierpią z powodu zbyt małych warg sromowych większych. Nie zapewniają one należytej ochrony wargom sromowym mniejszych, które wykazują wysoką wrażliwość na działanie czynników zewnętrznych.

Wprowadzanie preparatu Desirial

Preparat Desirial pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Trwa około 30 minut. Polega na wprowadzeniu preparatu w wargi sromowe za pomocą specjalnej kaniuli, rozprowadzając go po powierzchni objętej zabiegiem. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po wstrzyknięciu specyfiku i utrzymują się do dwóch lat. Defekty warg sromowych przyczyniają się do infekcji, podrażnień i bólu podczas stosunku oraz dyskomfort podczas codziennych czynności. Po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności.

Komentarze

1 2
Share.

Leave A Reply