Desirial – jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej

Kobiety coraz częściej korzystają z zabiegów oferowanych przez gabinety ginekologii estetycznej. Jednym z najpopularniejszych tego typu zabiegów jest Desirial.

Preparaty Desirial

Preparaty Desirial bazują na kwasie hialuronowym, który zapewnia sprężystość naszej skóry. Linia implantów z tym właśnie kwasem powoduje nawilżenie i uelastycznienie okolic intymnych. Desirial stosuje się do rewitalizacji warg sromowych i zwiększeniu ich objętości. Dodatek antyoksydantu zwanego mannitolem zapewnia długotrwałe efekty tego zabiegu.

Charakterystyka zabiegu

Panie, pragnące zmienić wygląd swoich okolic intymnych bardzo chętnie wybierają zabieg z zastosowaniem Desirialu. Polega on na odpowiednim wprowadzeniu preparatu do narządów i rozprowadzeniu go przy pomocy bardzo cienkich igieł, co zapewnia poczucie komfortu. Czynności tej towarzyszy znieczulenie miejscowe. Trwa on około 30 minut i może być wykonywany kilkakrotnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjentki. Nie wskazany jest dla kobiet w ciąży. Polecany jest kobietom w okresie menopauzy a nawet po chemioterapii. Koszty takiego zabiegu wahają się od 1000 do 2000 zł za 1 ml preparatu. Jest on wykonywany w gabinetach ginekologii estetycznej na terenie całego kraju.

Efekty Desirialuwoman

Zastosowanie Desirialu zapewnia zwiększenie objętości i napięcia skóry, co daje efekt powiększenia warg sromowych i wzgórka łonowego. Widoczna jest także zmiana ich kształtu. Dodatkowo, preparat ten pobudza produkcję kolagenu w komórkach. Już po pierwszym tygodniu są zauważalne efekty wykonanego zabiegu, które utrzymują się do dwóch lat.

Medycyna estetyczna umożliwia na różnego rodzaju zabiegi w dziedzinie ginekologicznej. Desirial utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie tkanek narządów intymnych. Daje satysfakcję , długotrwałe efekty i zadowolenie na twarzach wielu kobiet.

PODZIEL SIĘ: