5 najpopularniejszych zabiegów ginekologii estetycznej

Zabiegi ginekologii estetycznej są w naszym kraju coraz bardziej popularne.

Wiele kobiet decyduje się na zabiegi ginekologii estetycznej, korzystając z bogatej oferty gabinetów. Niektóre z nich, cieszą się ogromną popularnością.

Laserowa plastyka pochwy

Plastyka pochwy, wykonywana przy użyciu lasera jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów. Pochwa zostaje ujędrniona i staje się ciaśniejsza. Zabieg jest bezbolesny i tra kilkanaście minut. Znacząco poprawia jakość życia seksualnego kobiety oraz jest wykorzystywany w skutecznym leczeniu nietrzymania moczu. Z tego typu metody korzystają chętnie zarówno młode jak i dojrzałe panie.

Odtwarzanie błony dziewiczej

Zabieg ten, zwany fachowo hymenoplastyką jest wykonywany u dziewczynek i kobiet z defektem błony dziewiczej a nawet ofiar gwałtu. Polega na rekonstrukcji dawnej błony dziewiczej. Nie wymaga on żadnej rekonwalescencji, więc zaraz po jego wykonywaniu można opuścić klinikę ginekologiczną.

Plastyka warg sromowych

Plastyka warg sromowych to chirurgiczna zmiana ich kształtu. Wygląd i kształt fałd skórnych, otaczających pochwę, może wpływać na komfort życia seksualnego oraz poczucie własnej atrakcyjności. Tego typu zabieg pozwala skorygować kształt przy użyciu specjalnych wypełniaczy.

Odmładzanie okolic intymnych

Wraz z wiekiem nasza skóra się starzeje. Zmienia się także wygląd narządów intymnych. Kobiety niezadowolone z tego faktu, chętnie poddają się zabiegowi odmładzania. W takim celu stosowane są specjalne wypełniacze zawierające kwas hialuronowy. PO takim zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna i napięta. Zabieg jest bezpieczny a efekt wręcz natychmiastowy.

Powiększanie punktu G

Powiększanie punktu G ma na celu jego uwydatnienie. Ten nieinwazyjny zabieg, umożliwia zwiększenie doznań seksualnych. Wstrzykiwana do ciała substancja jest całkowicie bezpieczna dla organizmu kobiety. Do aktywności seksualnej można powrócić już kilka godzin po wykonaniu powiększania punktu G.

PODZIEL SIĘ: