Ginekologia estetyczna a NTM

Zabiegi ginekologii estetycznej nie tylko pomogą w polepszeniu jakości życia seksualnego czy problemów natury estetycznej. Ginekologia estetyczna w swojej ofercie posiada wiele zabiegów mniej lub bardziej inwazyjnych.

Zabiegi z tej dziedziny medycyny stają się coraz bardziej popularne. Kobiety przestają wstydzić się intymnych problemów i kompleksów, których obecnie można pozbyć się błyskawicznie. Wystarczy wybrać odpowiednią klinikę i zrobić kilka badań.

Nietrzymanie moczu – jak się tego pozbyć?

Jednak ginekologia estetyczna może pomóc nie tylko na defekty, kompleksy, ale również leczyć. Zabiegi z tego zakresu mogą okazać się pomocne w przypadku pań, które borykają się z problemem nietrzymania moczu. Jak wiadomo, za dolegliwości w dużej mierze odpowiada osłabienie mięśni dna miednicy oraz pochwy, która utrzymuje cewkę moczową pod odpowiednim kątem.

Z tego względu, pomocny będzie każdy zabieg poprawiający napięcie wewnątrz pochwy. Najpopularniejszy jest zabieg metodą laserową, gdzie wiązka lasera oddziałuje na włókna w pochwie, i zmusza je do kurczenia się i rozkurczania. Powoduje też wzmożoną produkcję kolagenu. Jedną z najnowszych metod jest lifting pochwy wykonywany za pomocą nici Happy Lift, który nie jest inwazyjny, a ze względu na to, ze nici są samorozpuszczalne, daje wielowymiarowy efekt.

Aleksandra Wiktor

PODZIEL SIĘ: