Laserowe obkurczanie pochwy – recepta na udany seks

Czy chciałabyś odczuwać większą przyjemność ze stosunku? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że zmiany w anatomii pochwy spowodowane licznymi porodami czy okresem menopauzy nie muszą mieć trwałego charakteru? Czy wiesz, że niektóre zabiegi ginekologii estetycznej mogą poprawić Twoje życie erotyczne? Poznaj zabieg laserowego obkurczania pochwy i dowiedz się, co zrobić, by mieć lepszy seks.

Czy ginekologia estetyczna może pomóc kobietom, które są niezadowolone ze swojego życia intymnego?

Wszelkie dolegliwości związane z budową i funkcjonalnością narządów intymnych są dla kobiet przyczyną znacznego dyskomfortu w kontaktach seksualnych, a niekiedy mogą również zupełnie je uniemożliwić. Na szczęście jednak zauważalny zwłaszcza w ostatnich latach rozwój ginekologii estetycznej sprawił, że do naszej Kliniki zgłasza się coraz więcej pacjentek, które decydują się na poprawienie sfer intymnych. Można powiedzieć, że takie zabiegi jak chociażby laserowe obkurczanie pochwy nie są już traktowane w kategoriach fanaberii czy luksusu, na który mogą pozwolić sobie tylko nieliczni, lecz normy i recepty na poprawę życia seksualnego – komentują eksperci z Kliniki Ziemlewski. Dawniej kobiety musiały same radzić sobie z takimi problemami, dziś można je szybko wyleczyć dzięki skutecznym, bezpiecznym i nieinwazyjnym zabiegom laserowym-dodają.

Co daje laserowa rewitalizacja pochwy?

Wykonywane przy użyciu lasera Er-YAG Fotona lub lasera Mona Lisa Touch zabiegi obkurczania pochwy mają istotny wpływ na jakość współżycia, pozwalają pozbyć się dyskomfortu w trakcie zbliżenia, poprawiają samopoczucie pacjentki i podnoszą jej poczucie własnej wartości – wyjaśniają lekarze specjalizujący się w medycynie i ginekologii estetycznej z Kliniki Ziemlewski. Dodatkową zaletą tego zabiegu jest fakt, iż nie wymaga on rekonwalescencji, może być również przeprowadzony u kobiety w każdym wieku.

Dla kogo jest laserowa plastyka pochwy?

Z problemem zbyt luźnej pochwy muszą zmagać się zazwyczaj świeżo upieczone mamy lub kobiety po okresie menopauzy. W tym drugim przypadku utrata elastyczności pochwy związana jest ze spadkiem hormonów i naturalnym procesem starzenia się, którego konsekwencją jest właśnie rozluźnienie mięśni dna miednicy – tłumaczą eksperci z klinikziemlewski.pl. Pacjentki, u których zdiagnozowano zespół rozluźnienia pochwy (VRS) odczuwały mniejszą satysfakcję ze stosunku niż te, u których dolegliwości tej nie stwierdzono. Z opublikowanych przez „Journal of the Laser and Health Academy” wynika, że 95%  pacjentek, które poddały się laseroterapii po zabiegu laserowego obkurczania pochwy zauważyły, że są bardziej wrażliwe na bodźce, co przełożyło się na bogatsze i bardziej satysfakcjonujące życie erotyczne.

Jak wygląda i ile trwa zabieg laserowego obkurczania pochwy?

Laserowe obkurczanie pochwy polega na pobudzeniu za pomocą wiązki lasera produkcji kolagenu w błonie śluzowej pochwy i powięzi wewnątrzmiednicznej, dzięki czemu tkanki stają się bardziej elastyczne, zostaje im również przywrócony właściwy poziom napięcia. Zmniejszenie się obwodu pochwy oraz to, że w wyniku zabiegu robi się ona ciaśniejsza poprawia jakość życia seksualnego pacjentki i ułatwia osiągnięcie satysfakcji ze stosunku – zapewniają specjaliści z Kliniki Ziemlewski.

Sam zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i nie wymaga podania znieczulenia. Zaraz po jego zakończeniu pacjentka może wrócić do domu i do swoich codziennych zajęć. To, że laserowe obkurczanie pochwy nie powoduje wyłączenia kobiety z codziennego życia z pewnością stanowi jedną z przyczyn jego rosnącej popularności. Wprawdzie okres rekonwalescencji nie jest wymagany, jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów dobrze jest powstrzymać się przez miesiąc od aktywności seksualnej.

Z jakich powodów kobiety decydują się na zabieg laserowego obkurczania pochwy?

Z tego zabiegu najczęściej korzystają młode mamy i kobiety po 40 roku życia. Z naszych rozmów z pacjentkami wynika, iż główną motywacją do zabiegu jest dla nich nie tyle wygląd, co względy medyczne – przekonują specjaliści z Kliniki Ziemlewski. Ponad 70% wykonywanych przez nas zabiegów to te związane z dolegliwościami układu rozrodczego i problemami seksualnymi. Dla kobiet, które decydują się na zabieg laserowego obkurczania pochwy najważniejsze jest przywrócenie jej dawnej funkcjonalności i pozbycie się poczucia dyskomfortu związanego ze zbytnim rozluźnieniem pochwy. Laseroterapia pochwy przywraca także właściwe pH części intymnych i zapobiega pojawieniu się problemu wysiłkowego nietrzymania moczu. Uzyskany niejako przy okazji efekt estetyczny jest raczej przyjemnym dodatkiem niż celem samym w sobie – zapewniają ginekolodzy z klinikiziemlewski.pl.

Umów się na zabieg laserowego obkurczania pochwy i znów poczuj się pewnie i kobieco!

Więcej na stronie: http://klinikiziemlewski.pl/ginekologia-estetyczna

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: