Laserowe wybielanie odbytu

Ginekologia estetyczna staje się coraz bardziej popularna. Obowiązujące kanony, standardy wyglądu decydują o dobrym samopoczuciu, pewności siebie jak również zadowoleniu z życia seksualnego. Idealne powinny być już nie tylko sylwetki czy twarze, ale i miejsca intymne.

Dawniej wystarczyła higiena, później doszła depilacja. Aby czuć się atrakcyjnie w miejscach intymnych i mieć pełną swobodę w łóżku, zarówno panie jak i panowie decydują się bardzo często na rozmaite zabiegi upiększające . Wśród najpopularniejszych wymienia się golenie, depilacja woskiem czy laserowa. Ginekologia estetyczna rozwija wachlarz możliwości – miejsca intymne mogą zostać nie tylko wydepilowane, ale również powiększone i wygładzone.

Odcień skóry wokół odbytu

Zarówno dla pań, jak i panów ważnym elementem w relacjach intymnych jest poczucie swobody. Zdarza się, że kompleksy ograniczają aktywność seksualną. Jednym z nich może być ciemny, odznaczający się odcień skóry wokół odbytu. Na taki efekt mogą uskarżać się osoby o bardzo jasnej karnacji. Kolor odbytu mogą poprawić pasty wybielające, jednak trwalszy efekt przynosi laserowe wybielanie odbytu.

Laserowe wybielanie

Laser powoduje, że zbyt ciemne zabarwienie skóry wokół odbytu zostaje zredukowane. Zabieg przeprowadza się bez znieczulenia. W celu zmniejszenia nieprzyjemnych odczuć, stosuje się nawiew chłodnego powietrza. Po zabiegu skóra na pewno będzie podrażniona i zaczerwieniona, toteż należy regularnie nawilżać okolice odbytu specjalnym kremem.

Zabiegowi nie mogą poddać się kobiety w ciąży i osoby cierpiące na nowotwory. Wybielanie odbytu nie jest inwazyjne i nie niesie ze sobą zwiększonego ryzyka.

Aleksandra Wiktor

PODZIEL SIĘ: