Odmładzanie narządów płciowych

Upływający czas nie bywa łaskawy dla skóry twarzy, ciała, ale również dla miejsc intymnych.

Każda kobieta chce wyglądać pięknie i podobać się partnerowi. Nic więc dziwnego, że często decyduje się na różne zabiegi i metody poprawiające stan skóry, włosów czy figurę. W łóżku też powinno czuć się swobodnie i bez uczucia skrępowania. Z wiekiem jednak uroda miejsc intymnych zmienia się. Temu również można zaradzić.

Odmładzanie, wypełnianie, ujędrnianie

Ginekologia estetyczna posiada w ofercie szereg zabiegów, które pozwolą na przywrócenie komfortu pożycia seksualnego, przywrócą swobodę w kontaktach z partnerem. Jedną z takich metod jest rewitalizacja i powiększanie warg sromowych za pomocą preparatu opartego na bazie kwasu hialuronowego. Jak wiadomo, z wiekiem skóra traci jędrność i elastyczność, co nie omija miejsc intymnych. Zabieg ładnie wypełni wargi, które zyskają na elastyczności i staną się pełniejsze.

Spadek napięcia?

W pochwie z wiekiem również zachodzą pewne niekorzystne zmiany, jak np. spadek napięcia czy nawilżenia. Zaradzi temu zabieg mezoterapii pochwy bądź laserowego zwężania jej. Oba z nich są nieinwazyjne i praktycznie bezbolesne. Przywrócą napięcie pochwy i elastyczność, a także poprawią nawilżenie.

Aleksandra Wiktor

PODZIEL SIĘ: