Wybielanie warg sromowych

wargi sromowe

Zadbane miejsca intymne mogą polepszyć jakość życia seksualnego.

Dawniej jasna, porcelanowa skóra była powodem do dumy i jednym z obowiązujących kanonów piękna. Dziś, ten kanon obowiązuje miejsca intymne. Pełne, jędrne wargi sromowe dodatkowo w odpowiednim kolorze to dla wielu kobiet wyznacznik jakości pożycia z partnerem.

Wybielanie – po co?

Może się zdarzyć, ze wargi sromowe ulegną przebarwieniu w związku z działaniem promieni słonecznych lub częstymi wizytami na solarium. Nie dla każdego wygląda to ładnie i apetycznie, stąd wiele pań podejmuje decyzje o podjęciu określonych działań, w celu ich wybielenia.

Ponadto, niektóre kobiety mogą czuć się zbyt skrępowane, jeśli ich miejsca intymne nie odpowiadają wyglądem tym, które widzi się na rozkładówkach czasopism dla panów. Naturalnie, wargi są lekko zaróżowione, a czasami nawet czerwone. Nie wszystkim to jednak odpowiada. W konsekwencji nie wszystkie partnerki są w stanie zaszaleć z mężczyzną. Głównie ze wstydu, skrępowania powodowanego nieodpowiednim kolorem.

Sposoby na wybielenie: laser i krem

Ginekologia estetyczna i ten problem jest w stanie rozwiązać. Panie niezadowolone z koloru swoich miejsc intymnych mogą skorzystać z zabiegu laserowego bądź zakupić specjalny krem wybielający. Pierwsza metoda, zabieg, nie tylko pozwala na zmianę koloru, ale również ujędrnia, wygładza miejsca intymne. Działanie lasera jest wielowymiarowe, toteż chętniej korzystają z niego osoby, które chcą poprawić więcej niż tylko zabarwienie.

Krem wybielający działa o wiele wolniej od maści i nie ma działania rewitalizującego. Stąd ich wygląd, oprócz koloru, nie ulegnie zmianie. Aplikacja kremu polega na regularnym wsmarowywaniu go w wybrane miejsce aż do uzyskania pożądanego efektu. Kremy nie powodują przykrych dolegliwości jak pieczenie, swędzenie. Nie powinny wystąpić zaczerwienienia, chyba że u kobiety występuje alergia na któryś ze składników. Preparat jest dosyć wygodny w użyciu i dyskretny, trzeba jedynie pamiętać o regularnym użyciu.

Aleksandra Wiktor

PODZIEL SIĘ: