Open Medical

Centrum Terapii i Rozwoju Open Medical to zespół ambitnych specjalistów, chcących poświęcić Ci swój czas i uwagę. Lekarze (neurolog, ortopeda oraz lekarz rehabilitacji), fizjoterapeuci, psychologowie, logopeda, specjaliści biofeedback, masażyści – wszyscy współpracujemy, aby poszerzać zakres Twoich możliwości. Chcemy Cię poznać i kompleksowo pomóc w rozwiązaniu problemów, które przeszkadzają zdrowo oraz komfortowo żyć. Open Medical jest profesjonalną kliniką, w której zdiagnozujemy przyczyny Twoich dolegliwości, wspólnie określimy cele terapii i poprowadzimy odpowiednie leczenie, na bieżąco weryfikując jego skuteczność. Zaproponujemy co robić, aby uniknąć problemów w przyszłości.

2Człowiek  jest jedną, znakomicie zorganizowaną całością, której nie sposób dzielić na części. Taką samą całością jest Open Medical. Jako jedyni w Krakowie mamy w ofercie kompleksowe pakiety zajęć dla osób z konkretnymi potrzebami. Pracujemy w kameralnej atmosferze, wykorzystując najnowszy sprzęt i nowoczesne, sprawdzone koncepcje rehabilitacji. Dysponujemy basenem rehabilitacyjnym, a także zapleczem hotelowo-gastronomicznym i konferencyjnym. Dogodne położenie w centrum Krakowa pozwala naszym klientom na łatwy dojazd wszystkimi środkami komunikacji oraz bezproblemowe zaparkowanie samochodu.

Jesteśmy nastawieni na rozwój – zarówno Twój, jak i nasz własny.

Centrum terapii i rozwoju Open Medical potwierdziło najwyższą jakość obsługi pacjenta i po pomyślnie przebytym audycie otrzymało godło „Przyjazna Przychodnia”.Projekt „Audyt Przyjazna Przychodnia (APP)” ma na celu wrażanie innowacji i promocję dobrych praktyk w niepublicznych jednostkach opieki zdrowotnej w Polsce. Audyt przeprowadzony w Open Medical obejmował ocenę funkcji Centrum i rekomendacje usprawnień w obszarach: obsługi pacjenta, dostępności, kompleksowości i jakości świadczonych usług, stosowanych metod promocji i informacji, przestrzegania praw pacjenta, budowania potencjału organizacji usług medycznych.

Centrum Terapii i Rozwoju Open Medical figuruje w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 28464.

ul. Gęsia 22a (Hotel Galaxy)
31-535 Kraków
tel. 12 342 81 80
info@openmedical.pl
www.openmedical.pl

Godziny otwarcia:
pn – pt    od 12 do 20
sb, nd     nieczynne

Godziny otwarcia Centrum w okresie świąteczno-noworocznym:

23.12.2013 (poniedziałek) – od 12 do 20
24.12.2013  (Wigilia)         – nieczynne
27.12.2013 (piątek)           – nieczynne
30.12.2013 (poniedziałek) – od 12 do 20
31.12.2013 (Sylwester)      – nieczynne

PODZIEL SIĘ: