Powiększanie warg sromowych większych

powiekszanie-warg-sromowych-wiekszych

Niektóre zabiegi wywołują zdziwienie. Jednym z nich jest powiększanie warg sromowych większych. Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek, starając się je zadowolić.

Powiększanie warg sromowych

Zabieg ma na celu poprawę wyglądu estetycznego okolic intymnych. Oprócz tego chroni narządy, ograniczając możliwość licznych zakażeń, otarć i podrażnień. Wargi sromowe większe, wypełnia się wstrzykując w nie specjalny preparat na bazie kwasu, który daje efekt powiększenia. Do zabiegu stosuje się kwas hialuronowy, nawadniający skórę i stymulujący tkanki do samodzielnej produkcji kolagenu. Dzięki niemu skóra zostaje odmłodzona. Elastyczność i objętość zostaje przywrócona, co jest ważne dla kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu skóry po odchudzaniu, ciąży lub zabiegach.

Charakterystyka zabiegu

Powiększanie warg sromowych większych jest bezbolesne. Przygotowanie do zabiegu polega na ogoleniu miejsc intymnych, ich dezynfekcję i znieczulenie miejscowe. Preparat na bazie kwasu hialuronowego,wprowadza się w wargi sromowe za pomocą specjalnej kaniuli. Jego ilość jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb kobiety oraz uzyskania oczekiwanego rezultatu. Czas trwania to około 30 minut.

Kobiecy zabieg

Zabieg tego typu jest dedykowany wszystkim kobietom, niezadowolonym z wyglądu swoich okolic intymnych. Także wszystkim paniom, które borykają się z atrofią pochwy, jej wiotkością i zbyt rozluźnioną skórą. Powiększanie warg sromowych to również rozwiązanie problemu zaniku tkanek czy przebudowy blizn, które mogły powstać w wyniku operacji, chorób oraz spadku wagi. W przypadku ciąży lub infekcji intymnych i stanów zapalnych skóry nie zaleca się stosowania takiej metody zabiegowej.

Efekty powiększania warg sromowych większych

Efekty zabiegu to przede wszystkim powiększenie warg sromowych, zmiana kształtu oraz napięcie skóry okolic intymnych. Zmiany są zauważalne już po pierwszym tygodniu od jego wykonania. Utrzymują się do 2 lat. Od razu po zabiegu, kobieta może powrócić do pełnej aktywności życiowej.

PODZIEL SIĘ: