SkinClinic Med&Beauty

SkinClinic to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej i ośrodek SPA. Doceniają ją gwiazdy i odwiedzają ci, którzy chcą spełnić marzenie o prawdziwej metamorfozie. Zgromadzeni w niej specjaliści sprawiają, że każdy, kto do niej wejdzie po prostu pięknieje. SkinClinic kreuje trendy i wyznacza standardy.

Jeśli w najlepszych światowych klinikach pojawi się jakaś nowa przełomowa metoda pielęgnacji o którą wzbogaciła się medycyna estetyczna – zabieg modelowania sylwetki czy anti-aging można być pewnym, że SkinClinic będzie pierwszym miejscem w Polsce, w którym je znajdziecie.

Główną domeną SkinClinic jest medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna. Klinika imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających. Oferuje zabiegi medycyny estetycznej oraz wybrane zabiegi chirurgi estetycznej. Proponuje najskuteczniejsze metody likwidowania tkanki tłuszczowej, laseroterapię, modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry oraz odprężające i regenerujące zabiegi SPA.

SkinClinic Med&Beauty to miejsce, w którym można poddać się także holistycznej pielęgnacji. Zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące doceniają piękne Polki, m.in.: Justyna Steczkowska, Joanna Krupa, Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka, Katarzyna Sokołowska, Dorota Williams, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Glinka, Karolina Malinowska. To dziś bez wątpienia najlepsze i najmodniejsze medical day spa w Polsce.

SkinClinic korzysta z najbardziej renomowanych marek kosmetycznych oraz skutecznych i nowoczesnych urządzeń zabiegowych. Realizowane tu zabiegi oraz urządzenia posiadają prestiżowe certyfikaty FDA i CE. W SkinClinic pracują znakomici lekarze dla których medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna i chirurgia estetyczna to zawodowe pasje. O klientów troszczą się także kosmetolodzy z wieloletnią praktyką. Personel kliniki dba o najlepszy standard zabiegów, miłą atmosferę, pełną satysfakcję klientów i dyskrecję. SkinClinic zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjentów dzięki fachowości, nowoczesnym instrumentom, wiedzy i bogatemu doświadczeniu. SkinClinic spełnia wszystkie wymagane normy medyczne oraz posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Dysponuje odpowiednio wyposażonymi gabinetami i nowoczesnym atestowanym sprzętem do wykonywania zbiegów w znieczuleniu miejscowym.

Zapraszamy klientów do naszych nowoczesnych klinik o przyjaznych i luksusowych wnętrzach przy ulicy Stawki 4 B oraz Żaryna 7. Oferujemy karty rabatowe VIP dla stałych klientów oraz systemy ratalne na zakup zabiegów. Zapraszamy już dziś.

Warszawa Centrum, ul. Stawki 4B, 22 424 46 46,
Warszawa Mokotów, ul. Żaryna 7, 22 407 27 72
www.skinclinic.pl

PODZIEL SIĘ: