Do kogo adresowana jest labioplastyka?

labioplastyka

Kobiety pragną pięknego wyglądu, także miejsc intymnych. Na potzreby pań, medycyna estetyczna opracowała zabieg labioplastyki. Do kogo jest adresowany?

Czym jest zabieg labioplastyki?

Labioplastyka to korekcja warg sromowych. Nierówne wargi, ich niesatysfakcjonujący wygląd może powodować bariery przed rozebraniem się w szatni, na basenie czy w zaciszu sypialni. Problem może być źródłem wielu kompleksów i zaniżonej samooceny. Kształt warg sromowych bywa także przyczyną kłopotów z uprawianiem sportów czy noszeniem bielizny. Zabieg labioplastyki umożliwia uzyskanie danego efektu zmniejszenia nadmiaru skóry kobiecych okolic intymnych. Zabieg można wykonać z pomocą chirurgiczną, laserową lub radiową. Polega on na korekcji wielkości warg sromowych, poprzez odcięcia określonych partii skóry, uzyskując pożądany wygląd. Wykonuje się go przez około godzinę. Nie wymaga on rehabilitacji i długotrwałego pobytu w klinice. Pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszych kilku tygodniach od wykonania labioplastyki. Skorygować można zarówno wargi sromowe mniejsze, poprzez usunięcie tkanki lub większe, wstrzykując w nie botoks, wyrównujący ich kształt.

Do kogo adresowana jest labioplastyka?

Zabieg labioplastyki adresowany jest do wszystkich kobiet, które są niezadowolone z wyglądu swoich warg sromowych. Ich kształt może być spowodowany procesem starzenia się skóry lub przebytymi porodami i operacjami. Przerośnięte wargi sromowe mogą powodować dyskomfort i ból, który bywa uciążliwy. Niesymetryczny kształt może utrudniać utrzymanie prawidłowej higieny intymnej, a co za tym idzie, także zdrowia. Labioplastyka leczy kompleksy spowodowane nieatrakcyjnym wyglądem. Odmładza miejsca intymne kobiety, dodając jej pewności siebie. To zabieg dla świadomych osób, które pragną pięknego wyglądu skóry narządów intymnych i naturalnego efektu.

Labioplastyka może wydawać się zabiegiem wykonywanym ze względu na kobiece zachcianki, a tymczasem jest sposobem na poważne problemy zarówno natury estetycznej jak i psychicznej. Dzięki tego typu zabiegom, dedykowanym kobietom, umożliwia się im prawidłowe funkcjonowanie i czerpanie satysfakcji z życia seksualnego. Ginekologia estetyczna spełnia oczekiwania dotyczące poprawy atrakcyjności i piękna, dlatego warto zagłębić się w jej tajniki, poznając wszelkie oferowane zabiegi.

PODZIEL SIĘ: