Kiedy koniecznie należy wykonać zabieg ginekologii estetycznej?

Kiedy koniecznie należy wykonać zabieg ginekologii estetycznej?

Zabiegi wykonywane w miejscach intymnych nie zawsze są tylko fanaberią. Ginekologia estetyczna daje niesamowite możliwości. Obecnie, miejsca intymnie można modelować właściwie jak się tylko zechce. Nie ma zbyt dużych ograniczeń.

Można pomniejszać wargi sromowe, wypełniać je, zmieniać kolor odbytu. Wszystko po to, aby seks był jeszcze bardziej satysfakcjonujący, a klientka mogła pozbyć się kompleksów.

Uszkodzenia poporodowe

Jednak, zabiegi ginekologii estetycznej to nie tylko leczenie kompleksów. Często podobne metody są jedynym sposobem na polepszenie stanu zdrowia. Tak jest w przypadku, np. uszkodzeń po ciąży. Niestety, poród może wywoływać pewne komplikacje. U niektórych mam następuje rozerwanie krocza, rozciągniecie pochwy. Przyczynia się to nie tylko późniejszych kłopotów łóżkowych, ale i nietrzymania moczu, a także dolegliwości bólowych, częstych infekcji.

Zbyt duże wargi sromowe

Zabiegi są też konieczne w przypadku przerośniętych warg sromowych. Zbyt duże, obfite wargi, czy mniejsze czy większe, mogą powodować znaczny dyskomfort. Uniemożliwiają tym samym jazdę konno, na rowerze. Mogą powodować również infekcje, poprzez tworzące się otarcia, a czasami nawet kłopoty z higieną.

Aleksandra Wiktor

PODZIEL SIĘ: