Kombajny kosmetyczne producent – urządzenie wielofunkcyjne do zabiegów medycyny estetycznej

Kombajny kosmetyczne
Panthermedia

Medycyna estetyczna zyskuje coraz większe grono fanów na całym świecie, a jej głównym celem jest poprawa atrakcyjności fizycznej pacjenta. Ten rodzaj medycyny skupia w sobie szeroki zakres usług. Są to zabiegi skierowane na twarz i ciało.

Począwszy od tych najpopularniejszych, dbających o cerę i wygląd buzi, poprzez takie, które usuwają nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, blizny, aż po te redukujące nadmierną potliwość czy wypadanie włosów. Bez wątpienia ogromną zaletą medycyny estetycznej jest fakt, iż do jej wykonywania  nie potrzebny jest skalpel, a wszystko odbywa się w trybie ambulatoryjnym, dzięki czemu pacjent nie wymaga pobytu w szpitalu.

Coraz większa liczba ludzi sięga więc po te sposoby na odmłodzenie i upiększenie swojego ciała. Najczęściej wybieranymi zabiegami są te opóźniające proces starzenia się skóry, które obecnie można wykonać w prawie każdym salonie kosmetycznym. Są to miedzy innymi mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny czy mezoterapia bezigłowa. Warto więc wiedzieć na co zwrócić uwagę wybierając miejsce naszego zabiegu.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce zabiegu medycyny estetycznej?

Nie ma wątpliwości, że zanim wybierzemy się na jakikolwiek zabieg medycyny estetycznej, warto poświęcić trochę czasu na zdobycie informacji o salonie, który nas interesuje, gdyż od jakości usług oraz sprzętu uzależniony jest efekt końcowy jaki uzyskamy.

Najważniejszym czynnikiem podczas wybierania miejsca zabiegu powinno być doświadczenie oraz umiejętności osoby, która owy zabieg będzie nam wykonywać. Istotne jest również to na jakim sprzęcie pracuje dany salon i czy wszystkie urządzenia są bezpieczne, wysokiej jakości i czy spełniają wszelkie normy unijne. Jednym z urządzeń, które zagwarantuje nam to wszystko, jest zdecydowanie kombajn kosmetyczny producent.

Kombajny kosmetyczne – co to jest?

Kombajn kosmetyczny to wielofunkcyjne urządzenie łączące w sobie funkcje wielu mniejszych sprzętów. Umożliwia on wykonywanie szeregu skomplikowanych zabiegów kosmetycznych przy pomocy tylko jednego przyrządu z wymiennymi „końcówkami”.

To ile sprzętów połączy w sobie kombajn kosmetyczny zależy od tego, na jaki model się zdecydujesz. Medika – polski producent tych urządzeń, oferuje je w wersjach basic i premium, w połączeniach od 2w1 do 18w1.

Najpopularniejsze zabiegi jakie wykonać można dzięki temu urządzeniu to:

  • analizer skóry
  • ultradźwięki
  • peeling kawitacyjny
  • mikrodermabrazja
  • mezoterapia bezigłowa
  • lipolaser DUO

Od czego zależy cena kombajnów kosmetycznych?

Kombajn kosmetyczny niestety nie należy do najtańszych urządzeń dostępnych na rynku, jest natomiast jednym z najistotniejszych jakie powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego profesjonalnego salonu kosmetycznego.

Jego cena ściśle uzależniona jest od tego jaką ilość poszczególnych funkcji chcemy w nim połączyć. Im więcej funkcji, tym więcej musimy zapłacić. Pamiętajmy jednak, że czym więcej sprzętów zmieścimy w naszym kombajnie, tym więcej zabiegów będziemy mogli wykonywać.

A to już zdecydowany krok w poprawę jakości usług naszego salonu. Ceny kombajnów kosmetycznych w firmie Medika zaczynają się już od 3 300,00 zł, dodatkowo firma umożliwia sprzedaż sprzętu w formie leasingu, pożyczki medycznej i kredytu gotówkowego.

Jaki kombajn kosmetyczny wybrać?

To, którą z dostępnych opcji kombajnów kosmetycznych wybierzemy, zależy głównie od tego, jakie zabiegi chcemy przy ich pomocy wykonywać. Możemy zdecydować się na podstawowe urządzenia, które pełnić będą tylko jedną funkcję lub połączyć ze sobą kilka narzędzi, które stworzą nam większe możliwości pracy. Wybierać możemy spośród sprzętów dostępnych w wersji od 2w1, aż do 18w1.

urządzenie wielofunkcyjne do zabiegów medycyny estetycznej

Panthermedia

Zalety kombajnów kosmetycznych

Podstawową zaletą kombajnów kosmetycznych jest fakt, iż łączą w sobie funkcje szeregu pojedynczych narzędzi i zamykają je w jednym sprzęcie. Dzięki czemu idealnie nadają się do małych przestrzeni, gdyż zajmują o wiele mniej miejsca niż kilkadziesiąt poszczególnych urządzeń.

Daje to możliwość wprowadzenia do oferty gabinetu mnóstwa usług, w przeciwieństwie do sytuacji, gdy niemożliwym byłoby zmieszczenie wszystkich niezbędnych maszyn do wykonywania oferowanych zabiegów. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku ceny. Otóż koszt zakupu jednego kombajnu kosmetycznego jest o wiele niższy niż całej niezbędnej aparatury oddzielnie.

Kombajny kosmetyczne są też sporym ułatwieniem dla osób wykonujących zabiegi, przez co ich praca przebiega o wiele szybciej i sprawniej. Wybierając taki sprzęt znacznie podnosisz wartość swojego salonu i jakość świadczonych usług, co przenosi się na ilość klientów i wielkość dochodów.

Dodatkowo decydując się na zakup kombajnu kosmetycznego w firmie Medika otrzymujesz darmowe szkolenie zakończone certyfikatem dla każdego z uczestników i nie musisz finansować go swoim pracownikom osobiście.

Wymagania miłośników medycyny estetycznej nieprzerwanie rosną. Warto więc inwestować w najnowszy sprzęt, zapewniając sobie tym samym wysoki poziom wykonywanych usług. Kombajn kosmetyczny jest zatem urządzeniem, które powinno znaleźć swoje miejsce w każdym profesjonalnym gabinecie. Więcej znajdziesz tutaj.

PODZIEL SIĘ: