Nici ginekologiczne – poznaj ich zastosowanie!

nici-ginekologiczne

Nici ginekologiczne to jedno z nowoczesnych rozwiązań medycyny estetycznej zakresie ginekologii. Najwyższy czas poznać ich zastosowanie!

Nici stosuje się nie tylko w plastyce twarzy ale także w przypadku problemów intymnych kobiet. Często wstydliwe i nieestetyczne ubytki prowadzą do kompleksów, z którymi znakomicie radzą sobie formy leczenia, oferowane przez specjalistów z dziedziny ginekologii estetycznej.

Nici ginekologiczne

Nici ginekologiczne są stosowane z powodzeniem na rynku medycznym od kilku lat. Metoda ta, oparta jest na użyciu specjalnych nici, które są naturalnie wchłanialne przez organizm człowieka. Nici stosuje się w celu zwężenia pochwy. Zbyt duże wejście jest zwykle skutkiem porodów bądź przebytych operacji. Nici likwidują problem otarć i związanych z nimi infekcji. Zapewniają skuteczny lifting pochwy. Zabieg wykonuje się przy znieczuleniu miejscowym. Nici ginekologiczne posiadają specjalne haczyki kotwicowe, które zostają umiejscowione pod skórą. Zabieg kończy się zawiązaniem nici.

Efekty zabiegu

Dzięki zastosowaniu nici ginekologicznych zwiększa się komfort życia seksualnego i codziennego funkcjonowania pochwy. Poprawia się estetyka i odpowiedni wygląd skóry. Wszelkie defekty pochwy zostają skorygowane. Skóra zostaje ujędrniona i zagęszczona. Nici zapewniają pewnego rodzaju lifting. Efekt zabiegu utrzymuje się na długo po ich rozpuszczeniu. Niewielkie ślady po zabiegu goją się bardzo szybko, co umożliwia powrót do codziennej aktywności. Zabieg nie wymaga żadnej hospitalizacji.

Grupa docelowa

Zabieg za pomocą nici ginekologicznych, ze względu na swoje zastosowanie jest polecany kobietom przed ukończeniem 60 roku życia. Również osobom, które odczuwają dyskomfort, przez zbyt luźne wejście do pochwy oraz kobietom, których pochwa zmieniła się po porodach. Skuteczność zabiegu i zadowolenie wielu kobiet sprawia, że nici ginekologiczne są coraz bardziej popularną metodą zabiegową, stosowana w wielu renomowanych klinikach medycyny estetycznej.

Nici ginekologiczne to z pewnością duże osiągnięcie medycyny estetycznej. Dzięki nowym metodom, można niwelować wiele problemów, także tych intymnych. Zabiegi ginekologiczne skupiają się na [oprawie wszelkich defektów naszego ciała. Poprzez tego typu rozwiązania, kobiety mogą cieszyć się atrakcyjnym wyglądem przez długie lata, zapominając o swoich kompleksach.

PODZIEL SIĘ: