Wybielanie odbytu – dlaczego warto poddać się temu zabiegowi?

kobieta

Jakość życia intymnego zależy także od naszego poczucia swobody. Kompleksy mogą dotyczyć także wyglądu naszych narządów intymnych i ich okolic.

Zarówno kobiety jak i mężczyźni pragną wyglądać atrakcyjnie podczas stosunków seksualnych. Każdy defekt naszego ciała może być powodem do wstydu i brakiem pewności siebie w sytuacjach intymnych.

Odpowiedni kolor

Przy bardzo jasnej karnacji kolor okolic naszego odbytu może znacząco różnić się od barwy ciała. Ten mały defekt może być powodem kompleksów i przyczyną ograniczenia kontaktów seksualnych. Na rynku dostępne są środki wybielające w postaci past, które zapewniają efekt wybielenia. Nie utrzymują się on jednak zbyt długo. W uzyskaniu pożądanego odcienia może pomóc trwały zabieg laserowy.

Laserowe wybielaniekobieta

Wybielanie odbytu za pomocą lasera jest bezpiecznym zabiegiem. Wiązka światła laserowego skierowana na skórę powoduje miejscowe odbarwienie skóry. Podczas wykonywania tej czynności stosowany jest nawiew chłodnego powietrza, który przynosi ulgę dla skóry i większy komfort. Zabieg ten nie wymaga zastosowania znieczulenia. Po tak przeprowadzonym zabiegu należy regularnie nawilżać skórę, która może być w jego wyniku podrażniona i zaczerwieniona. Efekt jest widoczny już po pierwszym zastosowaniu takiej metody. Kobiety w okresie ciąży oraz osoby z nowotworami i uszkodzeniami naskórka w okolicach intymnych nie powinny decydować się na taki zabieg.

W celu poprawienia jakości swojego życia i pozbyciu się kompleksów warto zainwestować w zabieg wybielania odbytu. Dzięki nowoczesnej technologii opartej na użyciu lasera możemy wykonać go szybko i praktycznie bezinwazyjnie. Efekty takiego zabiegu na pewno będą w pełni satysfakcjonujące.

PODZIEL SIĘ: