Dlaczego lipoliza iniekcyjna wzgórka łonowego jest tak popularna?

lipoliza-iniekcyjna

Medycyna estetyczna stała się bardzo modna. Kobiety chętnie sięgają po różne zabiegi. Dlaczego lipoliza iniekcyjna wzgórka łonowego jest tak popularna?

Lipoliza iniekcyjna wzgórka łonowego

Lipoliza iniekcyjna to zabieg ginekologiczny, polegający na zlikwidowaniu tkanki tłuszczowej. Metoda ta, jest wykorzystywana do poprawy wyglądu wzgórka łonowego. Jest mało inwazyjna i przede wszystkim bezpieczna. Podczas zabiegu, stosuje się specjalny preparat, który jest wstrzykiwany. Zastrzyki wykonuje się w postaci serii, za pomocą cienkiej igły. Wprowadzona substancja niszczy komórki tłuszczowe, czyli adypocyty. Powstaje niewielki stan zapalny a rozłożone komórki zostają naturalnie wydalone z organizmu. Zabieg wykonuje lekarz, przez co jest on bezpieczny i profesjonalny.

Skuteczny zabieg dla kobiet

Zabieg usunięcia nadmiernego wzgórka łonowego jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które przeszły cesarskie cięcie bądź inne operacje oraz posiadają nieatrakcyjne blizny. Na wszystkie te problemy i niezadowolenie z wyglądu wzgórka łonowego pomoże lipoliza iniekcyjna. Zabieg trwa zaledwie kwadrans. Efektem jest utrata nadmiernej tkanki tłuszczowej w obrębie danego miejsca. Zwykle wystarcza seria 2-3 spotkań, aby uzyskać w pełni zadowalający i trwały efekt końcowy. Metoda ta jest bardzo skuteczna. Lekarze zalecają dodatkowe stosowanie diety niskotłuszczowej, po wykonaniu zabiegu. Pacjentka nie musi w żaden sposób przygotowywać się do niego. Lipolizy nie poleca się osobom z chorobami cukrzycy, nerek, także alergikom i kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym piersią. Po lipolizie może utrzymywać się przez krótki czas ból, w okolicach intymnych oraz podbrzuszu, jednak środki farmakologiczne szybko go zniwelują.

Lipoliza iniekcyjna wzgórka łonowego jest popularna, ponieważ kobiety borykają się z problemami intymnymi. Poszukują nowych i skutecznych rozwiązań medycznych. Estetyka, komfort oraz atrakcyjność jest dla wielu pań priorytetem. Dzięki zabiegom ginekologii estetycznej takie efekty można w szybki i bezpieczny sposób uzyskać.

PODZIEL SIĘ: